EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

7/24 WHATSAPP
0549 765 50 01

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

BİNGÖL Güvenlik Şirketleri

0212 551 67 68
info@ardesavguvenlik.com.tr

 BİNGÖL Güvenlik ŞirketleriÖzel Güvenlik Hizmeti İle Güvenliğinizi Üst Seviyede Tutmak Sizin Elinizde güvenlik şirketleri bu yuzden sizlere hizzmet vermektedir.
Son yıllarda toplu alanların daha güvenli hale getirilmesi amacı ile birçok tedbir alınmaktadır. Artan güvenlik sorunları nedeni ile özel güvenlik hizmetleri bu güvensizliğin ortandan kaldırılmasında önemli bir etken olarak yanımızda olmaktadır.
 
Eğer özel güvenlik hizmeti almak isterseniz, bu konuda hizmet sunan güvenlik firmaları gerekli bilgilendirme ve proje çalışmalarını sunmaktadır.
BİNGÖL Güvenlik şirketleri size profesyonel şekilde sunumunu yapacaktır.
 
Bu kapsamda birçok güvenlik hizmeti alabileceğimiz firmalar olsa da bu konuda firmamız gibi işini profesyonel şekilde yapan çok az firma vardır.
 
BİNGÖL bölgenize en yakın şirketlerimize başvurabilirsiniz.Müşterilerin tüm talep ve isteklerine yanıt verecek olan güvenlik firmaları ihtiyacımız olan tüm güvenlik hizmetlerini bünyelerinde sunmaktadırlar.
Bu konuda Avrupa standartlarında çalışan firmamız sizin için en doğru ve en ideal güvenlik hizmetini vermek adına şu alt yapı çalışmalarını sunmaktadır.
 
BİNGÖL Güvenlik ŞirketleriBu hizmetleri alarak dilerseniz özel güvenlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Güvenlik şirketleri BİNGÖL bölgenizde de bulunmaktadır.
 
Güvenlik Fizibilite Çalışması
 
Uzun Süreli Danışmanlık
 
Güvenlik Prosedürleri oluşturma
 
BİNGÖL Özel Güvenlik ŞirketiTeknolojik Yeterlilik Analizi
 
Fiziki Güvenlik Planlama
 
Risk Tespiti ve Seviyelendirme
 
Risk Minimizasyonu Planlaması
 
Elektronik Güvenlik Planlama
 
Maliyet - Fayda Analizi
 
Acil Durum Planları Oluşturma ya da İyileştirme
 
Kısa Süreli Danışmanlık
 
BİNGÖL Özel Güvenlik Ekibi
 
Özel Güvenlik hizmeti almak istediğinizde uzman ekibimiz tarafından güvenlik fizibilite çalışmaları yapılmaktadır. 365 gün danışmanlık hizmeti alabileceğiniz özel güvenlik firmamızda ki tüm çalışanları özel olarak seçmekte ve kadromuza dâhil etmekteyiz.
 
BİNGÖL Güvenlik ŞirketleriÖzel güvenlik hizmeti almaya karar vermişseniz, firma olarak tüm alt yapı çalışmalarımızı standartlara uygun olarak sunmaktayız ve buna uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda 5188 Sayılı Kanun ve Yönetmeliğe uygun olarak, uzman ekibimiz tarafından incelenerek özel güvenlik hizmeti sunmaktayız.  Güvenlik şirketleri BİNGÖL civarında 'da çok rahat bir şekilde bulunmaktadır.
 
Özel Güvenlik Hizmetine Neden İhtiyaç Duyarsınız?
 
Son yıllarda ülkemizde ve dünya da artan güvenlik sorunları nedeni ile birçok yerde özel güvenlikleri görebilmekteyiz. Bu kapsamda özel güvenlikler eskisinden daha fazla yetki ve kabiliyete sahip olacaktırlar. Bu nedenle özel güvenlik hizmeti alırken, işini iyi yapan ve bünyesinde özel güvenlik olarak bulundurduğu ekibini iyi seçen firmalar ile iletişim kurarak danışmanlık hizmeti almak gerekiyor.
 
Özel güvenlik ihtiyacı her zaman gerekebilir. Çevremize baktığımızda özel güvenliklerin yer aldığı birçok mekan ve yer görebiliyoruz.
 
BİNGÖL Güvenlik ŞirketleriGüvenlik tedbirlerinin alınması sayesinde dışarıdan ya da içeriden gelebilecek tüm tehlikeleri bertaraf etmiş olursunuz. Bu nedenle de güvenlik sorunu yaşanabilecek her yerde özel güvenliklere ihtiyaç duyulur.  bu yüzdende güvenlik şirketleri bulunmaktadır. Nerelerde ve hangi alanlarda özel güvenlikleri görmek mümkündür?
 
Yakın koruma 
 
Havalimanı güvenlik 
 
Site ve konut güvenliği
 
Fabrika, tesis ve şantiye güvenliği
 
Eğitim ve öğretim kurumlarında güvenlik
 
BİNGÖL Özel Güvenlik ŞirketiSağlık kurum ve kuruluşlarında güvenlik
 
Otel ve turistik mekan güveliği
 
Alışveriş merkezlerinde güvenlik
 
Spor müsabakaları ya da soysal aktivite güvenliği
 
Banka ve para nakliyat güvenliği
 
Petrol boru hatları güvenliği
 
Liman ve marina güvenliği
 
Tüm saydığımız güvenlik alanlarında içeriden ya da dışarıdan gelebilecek tehlikeleri önlemek için tercih edilmektedir. Ancak buralarda işinde uzman ve kaliteli güvenlik görevlilerin olmaması nedeni ile gelebilecek tüm tehlikeler bertaraf edilemeyebilmekte ve can ya da mal kayıplarına sebebiyet verilmektedir.
 
BİNGÖL Güvenlik Şirketleri
 
Bu kayıpları engellemek isterseniz,  BİNGÖL güvenlik şirketleri olarak bizimle iletişime geçerek özel güvenlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
Bu konuda sizlere profesyonel hizmet sunuyor ve beklentinizi size özel çözümler sunarak karşılıyoruz. İster yakın koruma hizmeti olsun isterse de toplu yaşam alanlarında özel güvenlik hizmeti olsun istediğiniz güvenlik hizmetini bizimle iletişime geçerek güvenle alabilirsiniz. BİNGÖL bölgenize en yakın şirketlere başvurablirsiniz.
 
BİNGÖL Güvenlik ŞirketleriVIP Koruma Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor
 
VIP koruma hizmetinin birçok alternatifi olduğu için bu güvenlik hizmeti çeşitlilik göstermektedir. Kişiye özel çözüm gerektiren VIP koruma hizmetini almak isteyen kişiler öncelikle beklentilerini belirlemesi gerekiyor.  Güvenlik şirketleri daha sonra ise firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz VIP güvenlik hizmetini alabilirsiniz.
 
Bu konuda özel güvenlik çalışanlarımız ile ve size özel sunduğumuz bu hizmetleri en iyi şekilde almak isterseniz, güvenlik hizmetlerimiz için
BİNGÖL güvenlik şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde yer alan özel güvenlik çalışanlarımızda, görev alacak elemanların nitelikleri ile kullanılacak malzeme - ekipman karşılıklı olarak yapılacak görüşme ile belirlenmektedir.
 
Kişiye özel olarak verdiğimiz özel güvenlik hizmetimiz her türlü talebe uygun olarak sunulmaktadır. Sizde eğer VIP güvenlik hizmeti almak isterseniz, tek yapmanız gereken BİNGÖL cevresindeki güvenlik şirketimizle  iletişime geçerek özel güvenlik ile ilgili bizden beklentinizi paylaşmanızdır. Daha sonra ise ihtiyacınız olan güvenlik hizmetini size en uygun şekilde sunma çalışmalarımızı yaparak VIP hizmetimizi sunuyoruz. 
 
Özellikle belli bir mevkide olan ya da kamuya mal olmuş insanlar genellikle her daim tehlike altındadır. Bu nedenle de yakın koruma hizmeti bir ihtiyaçtır. Ancak bu hizmeti alırken, işinde profesyonel olan VIP güvenlik hizmeti veren güvenlik firmamız olan güvenlik şirketleri ile  iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Yapacağınız görüşme sonrasında sunmuş olduğumuz hizmetin Avrupa ve dünya standartlarında olduğunu kendi gözleriniz ile görecek ve içiniz rahat bir şekilde hizmetlerimizden yararlanmak isteyeceksiniz. 
 
Toplu Alanlarda Özel Güvenlik Hizmeti 
 
Toplu yaşam alanlarında içeriden ve dışarıdan gelebilecek tehlikeleri engellemek adına özel güvenlik hizmetleri ile korunmaktadır. Bünyemizde sunmuş olduğumuz özel güvenlik hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınıza uygun özel güvenlik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi incelediğinizde özel güvenlik ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz, tüm hizmetlerimizi site üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca BİNGÖL güvenlik şirketlrti ilede iritibata geçebilirsiniz. 
 
BİNGÖL Güvenlik ŞirketleriBaşta yakın koruma hizmeti olmak üzere toplu alanlara kadar birçok özel güvenlik hizmetini sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri sizinle karşılıklı olarak yapacağımız görüşme sonrasında beklentinize uygun güvenlik tedbirleri ile görev alacak elemanların nitelikleri ile kullanılacak malzeme karşılıklı olarak yapılacak görüşme ile tespit edilmekte ve daha sonra da size uygun özel güvenlik hizmetini sunmaktayız. BİNGÖL çevresindede şirketimiz bulunmaktadır. 
 
Toplu alanlarda oluşabilecek tüm tehlikeleri bertaraf edebilmek adına özel güvenliğin önemi oldukça fazladır. Güvenlik amacı ile giriş ve çıkışların özel güvenlik ekibimiz tarafından özenle yapılmakta ve tehlikelerin önüne geçilmektedir.
 
Neden sizde güvenilir özel güvenlik firmaları ile çalışarak tehlikeler en başından engellemeyesiniz ki. Bunun için tek yapmanız gereken güvenlik şirketleri hakkında bilgi almalısınız 
 
Özel Güvenlik Hizmeti İçin En Doğru Yerdesiniz
 
Eğer sizde özel güvenlik hizmeti almak isterseniz, bu konuda güvenilir ve işini en iyi yapan firmaları tercih etmelisiniz. Bu konuda özel güvenlik firmamız sizin için en ideal olan ve en doğru özel güvenlik çalışanlarını belirleyerek bizden talep etmiş olduğunuz yerin güvenliğini sağlamaktayız.
 
Alanında uzman olan ve size uygun çözümler ile taleplerinizi karşıladığımız güvenlik hizmetimizi sizde değerlendirmek isterseniz, BİNGÖL güvenlik şirketleri 'ne  iletişime geçerek bilgi alabilirisiniz.
 
Bu konuda sizi karşılayacak olan arkadaşlarımız sizin ihtiyaçlarınızı dinlemekte ve değerlendirerek size özel çözümler sunmaktadırlar. Gerek yakın koruma hizmeti talebiniz olsun, gerekse de toplu alanların güvenlik hizmeti olsun, her türlü ihtiyacınıza ve talebinize uygun güvenlik fizibilite çalışması ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.
 
Daha detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilir ve sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz de güvenlik danışma hizmetimiz için merkezimize gelerek yapacağınız birebir görüşmeler ile özel güvenlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. BİNGÖL bölgenize yakın firmamızada yüz yüze görüşebilirsiniz.
 
 

 

BİNGÖL Özel Güvenlik

ADAKLI Güvenlik Şirketleri
BİNGÖL MERKEZ Güvenlik Şirketleri
GENÇ Güvenlik Şirketleri
KARLIOVA Güvenlik Şirketleri
KİGI Güvenlik Şirketleri
SOLHAN Güvenlik Şirketleri
YAYLADERE Güvenlik Şirketleri
YEDİSU Güvenlik Şirketleri

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.