EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

En Güvenilir Güvenlik Şirketleri

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

En güvenilir güvenlik şirketleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Fiziki özel güvenlik firması hizmetleri ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılayan Adresav ile siz de ihtiyaçlarınız olan tüm güvenlik gereksinimlerine tek noktadan ulaşabilirsiniz. Site ve konut güvenliği kalemlerinden VIP koruma hizmetlerine, endüstriyel tesis depo ve fabrika güvenliğinden ofis binaları ve özel şirket güvenliğine kadar ihtiyacınız olan tüm güvenlik gereksinimlerine tek noktadan hizmet sunan markamız, en güvenilir güvenlik şirketleri arasındaki yerini almıştır.


En Güvenilir Güvenlik Şirketleri
Fiziki güvenlik hizmetleri, teknoloji ve yönlendirme hizmetleri, belirli süreli organizasyon güvenliği, güvenlik eğitim hizmetleri, yakın koruma hizmetleri, özel VIP ikamet güvenliği ve özel güvenlik danışmanlığı hizmetleri konusunda sektördeki çözüm ortağınız olan Sentinel ile siz de güvenlik ihtiyaçlarınızı tamamıyla ortadan kaldıracaksınız. En güvenilir güvenlik şirketleri arasında bulunan markamız, güvenlikle ilgili oluşabilecek risk faktörlerini minimize ederek ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılar. Benzersiz bir profesyonel destek ağına sahip olan markamız ile sizin de içiniz rahat edecek.
   

 
En güvenilir güvenlik şirketleri

Aklınıza Gelen Tüm Alanlarda Güvenli Çözümler
Alışveriş merkezlerinden hastanelere kadar aklınıza gelen tüm açık ve kapalı alanlarda sunduğumuz özel güvenlik çözümleri ile siz, sevdikleriniz ve sorumluluğunuzun altında bulunan kişiler için etkili çözümler üreteceksiniz. Kişi, kurum ve kuruluşların tamamına hizmet veren Sentinel ile gerçek özel güvenlik ihtiyacı duyduğunuz tüm alanlarda bizi tercih edebilirsiniz. Sektördeki başarılı çizgimiz ile her geçen gün referans ağımıza yenilerini katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Buna paralel olarak müşteri memnuniyetini arttırıyor ve kurumsal çözümleri ile istediğiniz her dakika yanınızda oluyoruz. Gece gündüz fark etmeden sunacağımız özel güvenlik firması hizmetleriyle güvenlik alanında oluşabilecek potansiyel tehditleri bertaraf ediyoruz. Caydırıcılık sağlayan fiziki güvenlik hizmetleri ile kamera ve teknolojinin diğer getirileri ile zenginleştiriyoruz. En güvenilir güvenlik şirketleri arasında anılmamızı sağlayan çözümcül yaklaşımımız, sektördeki güvenilirliğimizi kanıtlıyor. Güvenlikle ilgili yaşanabilecek olumsuz durumları bertaraf etmek için tercih edebileceğiniz hizmetlerimizden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.     

 
       En güvenilir güvenlik şirketleri      

 Belirli Süreli Organizasyonlar için İdeal Adres
 Konser ve fuar gibi belirli süreli organizasyonlarda tercih edebileceğiniz Sentinel güvencesi ile firmanızı güvenli bir şekilde ifade edebileceğiniz kurumsal çözümlere ulaşacaksınız. Yasak mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerde doğru plan ve program dahilinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. Ziyaretçilerle ilk teması sağlayan, özel güvenlik şirketleri arasında öncü olan en güvenilir güvenlik şirketleri kapsamındaki güvenlik birimlerimiz, organizasyonlarınızın sorunsuz geçmesini sağlar. Plan, proje ve uygulama alanında yılların tecrübesini faaliyet gösterdiği alana entegre eden Sentinel, bu özelliği ile en güvenilir güvenlik şirketleri arasındaki yerini almıştır. Optimum maliyetlerle bütçenizi yormadan alacağınız hizmetlerden maksimum fayda sağlarsınız. Özel aktivitelerinizi, seminerler, sergiler, toplantılar ve fuar gibi diğer organizasyonlarda tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz beklentilerinizi en üst düzeyden karşılar.

Yakın Koruma Hizmetlerimiz Tam Size Göre

En güvenilir güvenlik şirketleri arasında olan Sentinel’ den yakın koruma hizmeti almak istiyorsanız doğru yoldasınız demektir. Benzersiz bir hizmet kalitesiyle yakın koruma ihtiyacınıza en iyi şekilde yanıt veren markamız, üst düzey yöneticiler için ideal seçenekler sunar. Tamamıyla size özel bir korumanızın olması, rutin işlerinizi gönül rahatlığı ile sürdürmenize olanak verir. Mahremiyet sınırları içerisinde edineceğiniz korumanız, sizi rahatsız etmeden gün boyunca yanınızda olur. Özel durumunuza göre planlayacağınız korumanızı kendiniz de seçebilirsiniz. Her biri nitelikli, sertifikalı ve eğitimli personellerden oluşan koruma ekibimizden silahlı ve silahsız koruma hizmeti alabilirsiniz.

En Güvenilir Güvenlik ŞirketleriAlanında uzman olan koruma ekibimiz, eğitimler sayesinde sürekli olarak güncellenen gelişmelerden teorik ve pratik olarak haberdar olur. Yaşamınızı kısıtlamadan her daim yanınızda olan korumanız VIP yakın koruma hizmetleri ile entegre çalışabilen özelliğe sahiptir. Kibar ve eğitimli kişilerden oluşan, özel güvenlik şirketleri arasında öne çıkan koruma ekibimiz, oluşabilecek riskleri öngörerek güvenlik açıklarından mağduriyet yaşamanızı engeller. 5188 sayılı yasa çerçevesinde çalışan korumanızın çalışma bildirimleri valiliğe tarafımızca yapılır. Firmamızda çalışacak personeller ile ilgili detaylı araştırma Sentinel güvencesiyle gerçekleştirilir. Size sadece adaylar ile görüşerek seçiminizi yapmak kalır.
 
 
Güvenlik Danışmanlığı Hizmetimiz ile Tanıştınız mı?
Güvenlik danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında 5188 sayılı yasa kapsamında kendi bünyesinde güvenlik departmanı oluşturan kuruluşlara destek veriyoruz. Bu tür kuruluşlarda güvenlik hizmetlerinin etüt edilmesi için verdiğimiz hizmetler en güvenilir güvenlik şirketleri güvencesiyle sizlere sunulur. Sunduğumuz güvenlik danışmanlığı hizmetleri kapsamında öncelikle güvenlik riskleri ile mücadele amacını temel çıkış noktamız olarak belirliyoruz. Özel güvenlik şirketleri dahilinde güvenlik çemberi oluşturarak dinamik ve etkin bir sistemin kurulmasına aracılık ediyoruz. Caydırıcılık ilkesini aktif kılarak kuruluşların vereceği hizmetlerde nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda pusula işlevi görüyoruz. Güvenlik danışmanlığı kapsamında güvenlik kadrosunun alarm ve algı durumunu maksimum seviyede tutuyoruz. Sentinel güvencesiyle aldığınız danışmanlık hizmetlerinde günlük operasyonları iş programları ile nasıl bütünleştireceğiniz hakkında teorik ve pratik bilgileri bir arada sunuyoruz. Mülakatlarının yapılması, detaylı güvenlik raporunun oluşturulması, halihazırda görevde olan güvenlik personellerinin seviye testlerinin yapılması, işe yeni başlayacak personellerin kriterlerinin belirlenmesi, risk analiz raporunun çıkartılması gibi işlemlerle iş yükünüzü maksimum derecede azaltıyoruz.

 
En güvenilir güvenlik şirketleri

VIP İkamet Güvenliğini Bize Sorun
Güvenlik şirketleri İstanbul firmamız, Fiziki güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için etkin çözümler sunan Sentinel, VIP yakın koruma hizmetleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Site ve konut güvenliği ve diğer alanlardaki teknik donanımları en iyi şekilde kullanabilecek personellerin temin edilmesinde güncel gelişmeleri takip eden ve uyum sağlayan risk algılama çözümlerine kadar ihtiyacınız olan tüm donatıları tek merkezden sunuyor. Güvenlik eğitim hizmetleri konusunda da nitelikli çözüm otağınız olarak iş birliği yapan markamız, kendi güvenlik departmanını oluşturan veya taşeron firmalardan güvenlik hizmeti alan kurum ve kuruluşlar için benzersiz hizmetler sunar. Halihazırda görev alan Güvenlik şirketleri İstanbul güvenlik kadrosunun seviye tespitini gerçekleştiren Sentinel, çalışanların bilgi potansiyellerini ölçerek güvenlik risklerinin minimize edilmesi konusundaki yetkinlikleri hakkında sizleri yönlendirir. Gerekli durumda personellere teknik ve pratik bilgilerin verilmesi de tarafımızda gerçekleştirilir. İlkyardım, yangın ve genel güvenlik gibi konularda verdiğimiz eğitimler ile uzman eğitici kadromuzun hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Saha Ortamında Pratik Eğitimler

Sınıf ve saha ortamında gerçekleştirilen pratik eğitimler personellerin tüm bilgileri özümsemesini ve pratik olarak da deneyimlemesine olanak sağlıyor. Genel güvenlikten iletişim bilgilerine kadar ihtiyacınız olan personellerin ihtiyacı olan tüm donatıların tek bir merkezden sağlayan markamız iş yeri talimatları, insan ilişkileri ve iletişim, psikoloji, müşteri memnuniyeti, giriş kontrolü, kişisel eğitim ve beden dili, yangın, Güvenlik şirketleri İstanbul bünyesinde görev alan güvenlik elemanının nitelikleri, ilkyardım ve terör gibi güvenliği tehdit edecek unsurlardan korunmanın yollarını benimseyebilecekleri bir eğitim programı sunan markamız, güvenlik sektörünün ihtiyacı olan tüm teorik ve pratik bilgileri bünyesinde bulundurur.

 
En güvenilir güvenlik şirketleri


Teknoloji ve Yönlendirme Hizmetlerimizi Keşfedin
En güvenilir güvenlik şirketleri arasında yer alan Sentinel güvencesi ile teknoloji ve yönlendirme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında alarm sistemleri, proje ve proje danışmanlık, seslendirme ve acil anon sistemleri, ürün temini ve anahtar teslim tesis, fiber optik sistemler gibi çözümleri de sizler için sunuyoruz. Çözüm ortaklığı hizmetlerimizden faydalanarak satış sonrası teknik destek ve bakım, yangın algılama ve ihbar sistemleri, elektronik çevre özel güvenlik firması sistemleri gibi çözümlerimizden de faydalanabilirsiniz. 360 derece olarak sunduğumuz fiziki güvenlik hizmetleri dahilinde fabrikalardan iş yerlerine, alışveriş merkezlerinden site ve konut güvenliği kalemlerine adar yaşamın olduğu her alanda bizi tercih edebilirsiniz. Sanatçılardan bürokratlara kadar herkes ve her yer için özel olarak sunduğumuz VIP yakın koruma hizmetleri de faydalanarak en güvenilir güvenlik şirketleri kalitesiyle güvenliği önceliğiniz olarak benimseyebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek icin sitemizde çerez konumlandirmaktayiz, kullanmaya devam ettiginizde çerezler ile toplanan kisisel verileriniz Veri Politikamiz / Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatina uygun olarak kullanilacaktir.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.