gorev-talimatlari-tanimlari-ve-uygulama-alanlari - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

GÖREV TALİMATLARI TANIMLARI VE UYGULAMA ALANLARI

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

ÖZEL GÜVENLİK GENEL GÖREV TALİMATI 
5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Mevzuatlarında belirtilen yetki ve görev talimatnamesidir. Herhangi bir olay veya durum meydana geldiğinde Kanun ve Mevzuatlarda belirtilen müdahale ve müdahaleye müteakip olarak yapılacak olan yazışmaları, Özel Güvenlik Görevlilerinin Görev sahası ve mesai saatleri içerisinde, Üniforma kullanımı, Genel harekât tarzını, Görev yapılandırmalarını ve koordineli olarak takım çalışmasını sağlar. 

ÖZEL GÜVENLİK DİSİPLİN TALİMATI : Özel Güvenlik Görevlisinin, görev talimatlarına paralel olarak uygulamadaki kuralların yerine getirilmesi, Ahlaki ve beşeri hareket tarzlarının belirtilerek çalışma alanında insan ilişkilerinin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlar. 

ÖZEL GÜVENLİK PROJE ÖZEL GÖREV TALİMATI : Tesisin Koruma ve Özel Güvenlik faaliyetleri açısından ihtiyaçlarının ve gereksinimlerinin belirlenmesi üzerine Hizmet Alan’ ın Yönetim Kadrosu ile birlikte ARDESAV yöneticilerinin birlikte Kanun ve Mevzuatlar çerçevesinde alınan Görev talimatıdır. 

ÖZEL GÜVENLİK KADRO GÖREV TANIMI : Özel Güvenlik Özel Görev Talimatı oluşturulması amacıyla Hizmet Alan ile yapılan toplantı ve oluşturulan Risk analizi ile Görevli Kadroların Görev tanımları oluşturulur. Görev tanımları oluşturulurken, Genel Görev talimatı doğrultusunda sabit görevler ile Özel Güvenlik Talimatı doğrultusunda Günlük Rutin yapılması görevler şekillendirilir. Kadro Görev talimatı İdari Kadro, Nokta Nöbet bölgelerini ayrı ayrı kapsamaktadır. Görev talimatlarının oluşturulması ile aşağıdaki kadroların Görev tanımı netleştirilir.
 *- Güvenlik Müdürü Görev Tanımı *- Güvenlik Amiri Görev Tanımı *- Nizamiye Giriş-Çıkış Kapısı Özel Güvenlik Görevlisi Görev Tanımı *- Resepsiyon Özel Güvenlik Görev Görevlisi tanımı *- Devriye Özel Güvenlik Görevlisi Görev Tanımı *- Nokta Nöbet Bölgesi Özel Güvenlik Görevlisi Görev Tanımı 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara