guvenlik-hizmetleri Güvenlik Hizmetleri - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Güvenlik Hizmetleri

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

Güvenlik Hizmetleri Odaklı Profesyonel ve Alanında Uzman, Sertifikalı Personellerimiz Denetimli Bir Şekilde Güvenlik Hizmetlerini Sürdürmektedir.

güvenlik hizmetleri

GÜVENLİK HİZMETLERİ
Güvenlik Hizmetleri sadece tek bir alana odaklı değildir. VIP yakın koruma hizmetleri gibi hizmetlerde planlı ve plansız olarak denetime tabi tuttuğumuz personellerimiz için bu sayede sahadaki performanslarını ölçümleyebiliyoruz. Önemli kişilerin korunması ve güvenliği, organize sanayi bölgeleri güvenliği, eğlence yerleri güvenliği, devlet ve özel okulların güvenliği, toplantı organizasyonu ve konser güvenliği, yazılım üretim alanları güvenliği, odalar ve borsalar hizmet binaları, vakıf ve devlet üniversiteleri, devlet ve vakıf hastaneleri, kamu binaları ve üretim tesisleri, özel hastaneler, site ve konut güvenliği alanları gibi birçok alanda tercih edebileceğiniz güvenlik hizmetleri kapsamında içiniz rahat edecek.


Tüm Güvenlik İhtiyaçlarınız için Tek Çözüm
  Büyük ölçekli sanayi tesisleri, holding merkezleri, hidroelektrik santralleri, oteller ve tatil köyleri, elektrik üretim santralleri, iş merkezleri, fabrika ve üretim alanları, alışveriş merkezleri gibi alanlara da değer katan benzersiz seçenekler sunan hizmetler kapsamında siz de içiniz huzurlu bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Sağladığımız hizmetler ile sadece kendinizin değil, sevdiklerinizin de yaşamını da profesyonel bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. VIP yakın koruma hizmetleri gibi alanlarda verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli olarak ileri taşıma hedefi ile çıktığımız yolda çeşitli hizmet faaliyetlerimiz arasından tercihte bulunarak sizin için en doğru olan özel güvenlik hizmetleri çerçevesinde güvenlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  


  Özel Güvenlik Danışmanlığı Hizmetimiz ile Tanışın
  Güvenlik hizmetleri kalemlerimiz arasında bulunan özel güvenlik danışmanlığı hizmetimiz ile kurumların risk analizini yapıyoruz. Bu sayede güvenlik hizmetleri planını oluşturarak üst yönetime sunuyoruz. Elektronik ve fiziki güvenlik tedbirlerinin alınması kapsamındaki güvenlik danışmanlığı hizmetimizde öncelik olarak güvenlik risklerinin belirlenmesi, bu sayede bütçenin gereksiz yere harcanmasını engelliyoruz. Kurumunuzun güvenliğini talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağlayan alanında uzman ekibimiz bütçeniz dahilinde en iyi hizmeti sizlere sunuyor. Fiziki ve elektronik güvenlik tedbirlerinin bir bütün oluşturarak sunulduğu güvenlik hizmetleri danışmanlığı hizmetimizde 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun olarak riskanalizleri yapıyoruz.

 
güvenlik hizmetleri


Son Teknolojinin Desteğiyle Mükemmel Güvenlik Planlamaları
  Son teknolojinin desteği sayesinde güvenliğin yanı sıra elektronik özel güvenlik firması planlamalarını da bünyesine dahil eden Adresav, güvenlikte sürekliliği sağlamanıza yardımcı oluyor. Belirli periyotlarda risk faktörlerinin değerlendirmesini yapan uzman ekibimiz, dış etkenlere bağlı olarak süreci belirli periyotlarda değerlendirir.


Tüm Yasal Mevzuatlara Uygun Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik kapsamında sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinde 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğin 3. maddesi uyarınca özel güvenlik firması izin belgesine sahibiz. Bünyemizde çalışan güvenlik görevlileri aynı kanunun 14. maddesine göre eğitim alarak sertifikalandırılmıştır. Personel takibinin yapılmasını bizzat sağlayan Adresav yetkilileri kanunun 11. maddesi uyarınca çalışma izin belgesi alınmasını da sağlar. Sunduğumuz danışmanlık hizmetleri kişiler, kurumlar ve kuruluşlar için benzersiz seçenekler oluşturur. Bu kapsamda özel güvenlik firması personeli tarafından kullanılacak teçhizatın ve giysilerin belirlenmesinden söz konusu bu donatıların valilikten onayının alınmasına kadar birçok hizmeti tek bir merkezden sunuyoruz. Silah satın alma işlemini gerçekleştirmek, mevcuttaki silah üzerinden taşıma belgesi çıkartmak, özel güvenlik şirketleri personel seçimi ve güvenlik personelinden istenilecek belgeler gibi konularda danışmanlık hizmeti sunan firmamız valilik makamına yazılı olarak özel güvenlik şirketleri personelinin bildiriminin yapılmasını sağlar.


Fiziki Güvenlik İhtiyaçlarınız için Yanınızdayız
Site ve konut güvenliği gibi alanlarda güvenlik hizmetleri sunan firmamızda sözleşmelerin hazırlanması, güvenlik planın hazırlanması, personelin denetlenmesi gibi konularda sunduğumuz danışmanlık hizmetleri ile aldığınız güvenlik kalemlerinden üst düzeyde memnun kalmanızı sağlıyoruz. Sistem seçiminin sağlanması ve özel güvenlik personelinin denetlenmesi için kurulacak sistemler hakkında bilgilendirici ve pratik içeriklere de yer veren firmamızdan herhangi bir eksiklik tespiti durumunda mevcuttaki eksikliklerin giderilmesini sağlarız. Eksikliklerle ilgili savunma işleminin yapılması adına evrak hazırlama görevini de üstlenen firmamız özel güvenlik hizmeti almanız için ihtiyacınız olan sözleşme taslağını hazırlamakla sorumludur. İşlemlerin tüm aşamalarını etkin bir şekilde takip hizmeti veren firmamız aynı zamanda özel güvenlik şirketleri içinde danışmanlık hizmeti sunar. Bu kapsamda en güvenilir güvenlik şirketleri arasında faaliyet izin belgesi alınması için ihtiyaç duyulan evrakların hazırlanması ve işlemlerin yapılması adına yapılan çalışmalar özel güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında hızlı ve sorunsuz bir şekilde açmanıza olanak sağlar.

 
 
güvenlik hizmetleri


Fiziki Güvenlik Süreçlerinizdeki Çözüm Ortağınız
  Site ve konut güvenliği gibi alanlarda hizmet verecek personel için yönetici temini, yönetici olacak olan kişinin eğitim alması vadeliye yapılan bildirimleri takip etme ve geri bildirimlerin sağlanması, güvenlik planın hazırlanması, mali sorumluluk sigortasının yapılması, personelin denetlenmesi ve personele hizmet içi eğitimlerin verilmesi gibi konuları kapsayan güvenlik sürecinde en etkin ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamanızı sağlıyoruz. Güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında eğitim kurumları için verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde ise aynı şekilde eğitim programına göre eğitimcilerin temin edilmesinden eğitim kurumu binasının mevzuata göre hazırlanmasına kadar tüm alanlarda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Sunduğumuz fiziki güvenlik hizmetleri kapsamında aynı zamanda risk analizi ve değerlendirmesi hizmetlerini de sizler için sunuyoruz. Etkin bir güvenlik politikasının oluşması için öncelikle olarak risk analizlerini doğru bir şekilde yapmanız gereklidir.


 
güvenlik hizmetleri

Ekonomik, Verimli ve Gerçekçi Fiziki Güvenlik
  Güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında ekonomik ve verimli gerçekçi mekana ve kullanım şartlarına uygun kurumunuzun güvenlik ihtiyaçlarını etkin bir şekilde yanıtlayan ve geniş kapsamlı risk analizi ve projesi hazırlama hazırlıyoruz kuruluşunuzda meydana gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı etkin bir şekilde önlem almak veya bu tehlikeli oluşum riskini azaltmak için tercih edebileceğiniz Adresav Güvenlik ile kısa orta ve uzun vadeli güvenlik planlarınızı oluşturuyoruz. En güvenilir güvenlik şirketleri arasındaki firmamız üst düzey kalite hizmetinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız personellerin periyodik olarak takip edilmesini sağlayarak beklentilerimizi en üst düzeyde karşılar.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara