hakkimizda HAKKIMIZDA - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

HAKKIMIZDA

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

SENTINEL Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. ; ARDESAV (Araştırma Destek Savunma) Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti unvanı ile  02.12.2015 Tarihinde şirket kuruluşunu yaparak, 18.02.2016 Tarihinde 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun gereği Faaliyet izin belgesini alarak Özel Güvenlik Sektöründe faaliyet gösteren şirketler arasında yerini almıştır.

ARDESAV Resmi olarak kuruluşunu ve yasal olarak zorunluluklarının yerine getirilmesi sonrasında Şirket altyapı ve lojistik ihtiyaçlarını tamamlayarak 15.05.2016 Tarihinde Halkla İlişkiler ve Pazarlama departmanımızın, saha tanıtım operasyonu ile aktif olarak faaliyete geçmiştir.

20.10.2021 Tarihinde Marka Patent ve İsim Tescil hakları konularında çalışmalarını tamamlayarak ARDESAV (Araştırma Destek Savunma) olan İsim unvanını SENTINEL olarak değiştirerek faaliyetlerine SENTINEL Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti olarak devam etmektedir.


SENTINEL İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.


SENTINEL Özel Güvenlik Sektörü içerisinde; Teknolojiyi en üst düzeyde kullanmayı hedeflemiş, Personelinin görev yapmış olduğu noktalarda meydana gelen olayların, personel tarafından kayıt edilerek, olaylar hakkında birebir görsel belge niteliğinde değerlendirilmesi, personelimizin kendisini haklı durumlarda ifade edebilmesi ve aynı zamanda caydırıcılık etkisini kullanabilmesi açısından ‘YAKA KAMERASI’ uygulamasını başlatmıştır. Bu uygulama ile Görev halinde olan bütün personelimize Üniformasının bir parçası olarak yaka kamerası verilmektedir.


ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİNİN KULLANIMINA SUNULAN YAKA KAMERASI, TÜRKİYE’ DE İLK VE TEK OLARAK SENTINEL TARAFINDAN UYGULANMAKTADIR.


SENTINEL Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğünde görev yapmış üst rütbeli, ödüllü ve konusunda uzman, danışma ve eğitim grubu ile Hırsızlık, Terörle Mücadelede önleme faaliyetleri, proje konum ve yapılanma faktörlerine göre kontrollü bölgeye sızmaları önleme, Olaylara müdahale v.b eğitim konularını geliştirerek meslek içi eğitim sistemine dahil etmiştir.


SENTINEL Üniforma ve devriye araçlarının görsel kullanımı konusunda 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun yönetmeliklerine uygun olarak, caydırıcılığı yüksek; arma, logo ve resmi görsel font konseptini kullanmıştır. Bu sayede yapılan psikolojik değerlendirmede personelin kendine güveni arttığı ve karşısındaki kişinin üniformanın resmi bütünlüğünün kabul ettiği ve mukavemet tepkisinin en aza indirgediği görülmüştür.


Markalaşma yolunda ilerlemesinin verdiğimiz hizmetin kalitesinin yüksek olması, personelimize ve müşterilerimize karşı yükümlülüklerimizi en iyi şekilde yerine getirerek güvenirliğimizin ön planda olması, mevcut en büyük hedefimiz ve sorumluluğumuzdur.


Bu nedenle SENTINEL Proje denetim ve eğitim faaliyetlerini sadece Proje bazlı olarak değerlendirmez. Personel Ödüllü Değerlendirme sistemimiz ile Bütün çalışan personellerimiz işe alımından, bizimle çalıştığı süre içerisinde Proje denetlemelerimizde, Personel Değerlendirme toplantılarımızda; Disiplin, Genel ve Özel Görev Talimatnamelerimiz, göz önünde bulundurularak, puanlamaya tabi tutulur. Puanlama sistemimiz yöneticilerimizin kanaat not ortalaması göz önünde bulundurularak, Maddi olarak pirim farkı, manevi sembolik ödül ve belgelendirmeyle ödüllendirilmektedir.


Farkı verilen Hizmet ile Özel Güvenlik Sektörü içerisinde, hızlı ve emin adımlarla sürdürmeyi hedefleyen SENTINEL sektör içerisinde ilk kez yapılan uygulamaların haklı gururunu yaşayarak, yeni kuruluşunu yapmasına karşılık sektöründe örnek alınan şirket olması, çalışmalarımızda daha iyiyi, daha yeniyi, daha teknolojik sunumları oluşturmamız için bizi gayretlendirmektedir.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara