insan-kaynaklari-secme-degerlendirme-yerlestirme-egitim-sureci - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

İNSAN KAYNAKLARI SEÇME DEĞERLENDİRME YERLEŞTİRME EĞİTİM SÜRECİ

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

İNSAN KAYNAKLARI SEÇME YERLEŞTİRME ADAY DEĞERLENDİRMESİ : 
Özel Güvenlik Hizmetlerinin tarafımızdan yürütüldüğü projelerimizde Personel istihdamı İnsan Kaynakları departmanımız tarafından yapılmaktadır. Adayların Başvuru döneminden başlayarak Ahlaki, Kültürel, Fiziki ve iş tecrübesi olarak değerlendirilmeye alınır. 

ÖZEL GÜVENLİK ADAY SEÇİMİ : Değerlendirme sırasında Özel Güvenlik Görevlisinin 5188 Sayılı Kanuna hakimiyeti, olay ve durumlar karşısında etkili ve hızlı karar verebilmeleri, Hiyerarşi çalışma düzenine uyumu, takım çalışmasına yatkınlığı, saygılı ve Özel Güvenlik Görev talimatlarına uygun çalışabilirliği test edilerek uygun personel seçilir. 

ÖZEL GÜVENLİK ADAY HAVUZU : Özel Güvenlik Görevlisi seçimi ve değerlendirme sırasında Aday havuzu devamlı olarak web sitemizden BİZE KATILIN butonundan İŞ BAŞVURU formları, ilan siteleri, Sosyal Medya ve insan kaynakları ilan merkezleri ile İhtiyaç anında Göreve ve Projelere uygun Özel Güvenlik Görevlisi istihdamı en kısa zamanda istenilen Özel Güvenlik Görevlisi sayısına göre yapılabilmektedir. 

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ MESLEK İÇİ EĞİTİM 
ARDESAV (Araştırma Destek Savunma) Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri bünyesinde projemizde istihdam edilecek Özel Güvenlik Görevlisinin adaylık sürecinden itibaren aşağıdaki eğitimler verilmektedir. 

ÖZEL GÜVENLİK GİRİŞ EĞİTİMİ : İnsan Kaynakları Departmanının çalışması sonucunda seçilen Aday personele ARDESAV şirket tanımı, Hizmet Alan Tesis tanımı, Nokta Hizmetleri ve görev tanımı, Davranış şekilleri, Kılık Kıyafet tertip ve düzeni, Haberleşme ve teknik cihazlar eğitimi, Genel Görev ve Disiplin talimatları, Disiplin Prosedürleri Şirket bölge ofislerinde minimum 3 saatlik eğitimdir.
 
ÖZEL GÜVENLİK SAHA EĞİTİMİ : Başvurusu kabul edilerek değerlendirmeden geçen Özel Güvenlik Görevlisi adaylarımız Giriş Eğitiminde gösterdikleri katılım ile Sahada görev alabilir onayı sonrasında Projelendirme yapılarak Bünyemizde Koruma ve Özel Güvenlik Hizmeti sürdürülen tesislerimize yönlendirilir. 
Bu eğitimde Amaç Özel Güvenlik Görevlisinin Görev yapılan sahayı tanımak, Günlük Rutin Görev planının öğrenilmesini sağlamak, Mesleki Motivasyonunu geliştirmek ve Nokta görevlerine ilişkin pratik kazandırmaktır. Eğitim süresince personel yalnız bırakılmaz, Üniforma ile görev yapar, kendisine sorumluluk ve yetki verilmez, Eğitim süresi 1 tam vardiya süresi kadar uygulanır. 

ÖZEL GÜVENLİK ORYANTASYON EĞİTİMİ : Görev yeri belli olan Özel Güvenlik Görevlisine Göreve başlamadan önce o birime ait Özel Görev Talimatı, Nokta Görev talimatları, Birim Özellikleri, Firma Yönelicileri ve diğer görevlileri tanımalarına yönelik eğitimdir. Bu eğitim Görev sahasında tecrübeli personel, Güvenlik Amiri, Güvenlik Müdürü tarafından verilir.
 
ÖZEL GÜVENLİK MESLEK İÇİ EĞİTİM : Periyodik olarak 3 ayda bir planlı olarak, gerekli görüldüğünde plan haricinde yapılan eğitimdir. Genel olarak Hizmet Alan ile yapılan görüşmeler sonrasında göreve dair değişiklikler, belirtilen aksaklıklar, iletilen yeni talepler doğrultusunda veya Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Daire başkanlığı tarafından bildirilen yayınlar, mevzuat değişikliği, uygulama esasları konu alınarak Özel Güvenlik Görevlisini bilgilendirmektir. 
Meslek içi eğitim programı 3 aylık periyodik dönemler dâhilinde, İnsan İlişkileri, Yangın, Hırsızlık, Sabotaj, Görev Sahasına Sızma ve Girişimlerinde alınacak tedbirler ve Müdahale teknikleri yer almaktadır.

İŞ VE İŞÇİ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ : İş sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelir. İş yerimizde istenmeyen kazaların yaşanmaması için gereken önlemler alınmalıdır. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi sayesinde çalışanların, can güvenliğini sağlamayı öğrenmesi ve güvenli çalışma alanı yaratması amaçlanır. Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgilendirerek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çalışanları, çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak bu alandaki hataları minimuma indirerek ve daha güvenli çalışma ortamları için bilinçlendirmektir.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara