EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

7/24 WHATSAPP
0549 765 50 01

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Kameralı Özel Güvenlik

0212 551 67 68
info@ardesavguvenlik.com.tr


TÜRKİYE ‘DE İLK KEZ YAKA KAMERALI ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

ARDESAV (Araştırma Destek Savunma) Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri, teknolojide olan gelişimi yakından takip ederek, oluşan yenilikleri Çalışma planı altında kullanıma sunar.

Özel Güvenlik Görevlilerimizin görev yapmış oldukları noktalarda meydana gelen olaylarda, yaka kamerası sayesinde video kayıt edilerek, personelimizin olaylar karşısında iletişimi, tutumu, müdahalesi nin yanı sıra karşısındaki şahıs veya şahısların suç teşkil eden durumlarının görsel olarak kaydı alınmaktadır.

Yaka kamerasının Özel Güvenlik Görevlisi tarafından kullanılması aynı zamanda caydırıcı özellikte olması, oluşabilecek suç veya unsurlarının oluşmadan önüne geçilmesini sağlıyor.

Kolay kullanımı, mikro card kayıt özelliği, hafifliği ve küçük boyutlarda, 8mp kamera özelliği olan yaka kamerasının taşıması ve bünyemizde bulunan Bütün Özel Güvenlik Görevlileri tarafından kullanılması sağlanmaktadır.

<

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.