ozel-guvenlik Özel Güvenlik - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Özel Güvenlik

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

Özel güvenlik denince akla SENTINEL Güvenlik gelir. Güvenli ve huzurlu ortamların oluşturulması için ihtiyacınız olan güvenlik personeli gereksinimlerinizi en üst düzeyde karşılayan, en güvenilir güvenlik şirketleri arasında olan SENTINEL Güvenlik profesyonel özel güvenlik çözümleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor. AVM'ler, resmi kurumlar, özel güvenlik şirketleri kapsamındaki kuruluşlar, alışveriş merkezleri ve çok daha fazlası üzerinden tercih edebileceğiniz özel güvenlik hizmetlerine sahip olmak için profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Güvenlik konusunda eksiklerinizi tamamlayarak, güvende hissederek daha iyi bir hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. SENTINEL Güvenlik bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik firması personeli ayrıntılı bir testten geçerek özenle seçilir.


Özel güvenlik

Özel Güvenlik
Özel GüvenlikBugüne kadar sunduğumuz referanslarımız da bize bunu gösterir. Güvenlik hizmetleri ile profesyonel çözümler sunan SENTINEL Güvenlik, fiziki güvenlik mühendisliği anında ihtiyacınız olan tüm donatılara etkin bir şekilde yer veriyor. Tercih edildiğimiz alanlarda sistemin güvenilirliğini sağlamak için ihtiyaç duyulan tüm eksiklikleri fiziki güvenlik hizmetlerimizle gideriyoruz. Tüm mühendislik disiplinlerini ve uzmanlık alanlarını tek bir noktaya kanalize eden, en güvenilir güvenlik şirketleri arasında olan SENTINEL Güvenlik, hizmet verdiği alanlardaki güvenlik zayıflıklarına sebep olma ihtimali olan konuları tespit eder. Hizmet verilen alanın etkinliğini, doğruluğunu güvenirliğini sağlayan firmamız, farklı disiplinlerle entegre olan hizmet anlayışı sayesinde güvenlik ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılar.


 Güvenlik Mühendisliğinde Son Nokta
 Sunduğumuz özel güvenlik hizmetleri ile kriz yönetimi ve uygulamaların denetlenmesi, özel güvenlik hizmetleri idari ve şartnamelerin hazırlanması, iş sürekliliği planlarının belirlenmesi, ihale süreci takip, detaylı planlama, kurumsal güvenlik politikası oluşturulması ve güvenlik analizi gibi hizmetlerin verildiği güvenlik mühendisliği hizmetlerimizde özel güvenlik firması ihtiyacı için gerekli olan tüm süreçlere etkili çözümler sunulur. Güvenlik gereksinimi bulunan alanlar için 5188 sayılı Özel güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında sunduğumuz hizmetlerle en gelişmiş teknolojileri deneyimli ve alanında uzman ekibimize birleştiriyoruz. Her bir müşterimizin beklentilerine ve operasyonlarına özel olarak tasarladığımız özel güvenlik çözümleriyle ortamlarda oluşan güvenlik riskini minimize ediyoruz. Hizmet vermeye başlayacağımız tüm alanlarda öncelikle keşif yapıyor, ardından alana özel koşullar ve gereksinimleri belirliyoruz. Hizmet akışının sağlanması için gece ve gündüz olmak üzere günün 24 saat boyunca alabileceğiniz hizmetler ile havalimanları, inşaat sahaları, ofisler, tesisler, fabrikalar, konutlar ve diğer alanlarda özel güvenlik firması hizmetleri seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.


Özel güvenlik


  Riskleri Oluşmadan Önlemek için SENTINEL Güvenlik
  Riskleri oluşmadan önleyen, en güvenilir güvenlik şirketleri arasında olan Sentinel Güvenlik bünyesinde bulunan raporlama sistemleri, hizmet verilen alanlarda yaşanan gelişmeleri anbean takip etmemizi sağlar. Tüm süreçler üzerinde hakimiyet kuran markamız aynı zamanda alanda bulunan saha personelinin de denetlenmesini sağlar. Özellikle uzaktan görev atamalarında etkili olan bu yöntem, iş sürekliliğinin ve niteliğinin artmasına yardımcı olur. Sektörün standartlarını belirleyen Sentinel Güvenlik, özel güvenlik ihtiyacı alanında gereksinim duyduğunuz ihtiyaçları karşılar. Enerji, finans, petrol, doğal gaz, telekomünikasyon, limanlar ve lojistik, perakende, içecek ve tütün, havacılık, turizm ve otelcilik, madencilik, üretim tesisleri gibi alanlarda tercih edebileceğiniz fiziki güvenlik hizmetleri kapsamında daha sürdürülebilir bir yaşama sahip olacaksınız. Dilediğiniz her ortamdaki özel güvenlik ile riskleri en aza indirmenize olanak sağlayan Sentinel Güvenlik, özel güvenlik hizmet kapsamında en güvenilir ve en kaliteli hizmetleri sizler için sunar. Temel ilkelerimiz olan dikkat, sorumluluk, doğruluk, cesaret, onur, güven, yardımseverlik ve sadakat olan firmamızdan hizmet alarak tek kelimeyle huzur içerisinde yaşayabilirsiniz.


  Hem Kendinizi Hem Sevdiklerinizi Güven Altına Alın
  Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güven altına almak istiyorsanız sorumluluğunuz altında bulunan kişilerin can güvenliğinin ve mal güvenliğinin sağlanmasını istiyorsanız özel güvenlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Özel güvenlik hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetler dahilinde organizasyon hizmetleri, iş yeri, açık alan, site, eğitim kurumları, AVM, kamu kurumları ve turizm sektörlerinde spesifik olarak özel güvenlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetlerde sanat etkinlikleri, konserler, spor müsabakaları ve fuarlar gibi tüm organizasyonlarda güvenliği sağlamak için bizi tercih edebilirsiniz. Site ve konut güvenliği kapsamında site güvenlik hizmetlerinde yaşam alanlarının oluşturulduğu toplu konutlarda insanların huzur içinde yaşamasını, hırsızlık riskinin en aza indirgenmesi ve siteye yabancı kişilerin girmesini engelleyebilirsiniz. Özel güvenlik VIP hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan her anda daima yanınızda olan bir VIP yakın koruma hizmetleri sahip olabilirsiniz. İş yeri güvenliğinde daha huzurlu çalışma koşullarında faaliyet göstermek için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Daha huzurlu yaşam alanları için tercih edebileceğiniz Sentinel Güvenlik ile sizin de içiniz rahat edecek. Güvenlik riskleri olmadan dünya çok daha yaşanabilir olacak!


Özel güvenlik


  İhtiyacınız Olan Her Alanda Biz Varız
  Eğitim kurumlarında tercih edilen hizmetlerimizde okul giriş çıkışlarında öğrencilerin kontrollü bir şekilde kuruma giriş yapması ve içeriye yabancı kişilerin girmemesi sağlanır. Kamu kurumları güvenlik hizmetlerinde alanında uzman profesyonel ekibimizle hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Açık alan güvenlik hizmetleri park ve bahçe gibi alanlarda sunduğumuz benzersiz hizmetlerden bir tanesidir. Alışveriş merkezlerinin giriş ve çıkışları ve havaalanı için gereksinim duyduğunuz tüm fiziki güvenlik ihtiyaçlarına çözüm üreten, güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında hizmet veren Sentinel Güvenlik yangın, sabotaj, hırsızlık, saldırı, soygun gibi tüm güvenliği tehdit edici unsurla tek merkezden yanıt veriyor. Sunduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetini arttırmak daima önceliğimizdir. Siz de eğitim özellikle eğitim kurumlarının içinde bulunan kavga, kumar ve zararlı madde kullanımı gibi durumlardan öğrencilerinizi korumak istiyorsanız okul güvenliği hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz tüm ortamlarda insanların huzur içerisinde yaşamasını sağlayan, güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında hizmet veren Sentinel Güvenlik ile site ve konut güvenliği hizmeti ile toplu konut gibi alanların 24 saat boyunca devriye hizmetleri sayesinde giriş çıkışlarını kontrol edilmesine olanak sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, yakın koruma hizmetleri ile VIP yakın koruma hizmetleri sahip olabilirsiniz. Özel güvenlik şirketleri sertifikasına sahip olan VIP elemanları mesleki formasyonu sahiptir. Tecrübeli ve etraftaki insanların dikkatini çekmeden korunanın kimliğini gizlemeyi başaran kişiler sizin için özel olarak yanınızda bulunur.


Özel güvenlik


  Geniş Kapsamlı Güvenlik Uygulamaları
  Geniş kapsamlı ve sürekli bir hizmet olan VIP hizmetleri ile içiniz rahat bir şekilde rutin işlerinizi rahatsız olmadan sürdürebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra özel kurye desteği alarak kıymetli evrak ve ziynet eşyalarının bir yerden bir yere taşınmasına yardımcı olabiliriz. Özel ulaşım koruma hizmetleri ile de toplu taşımada bulunan insanların güven içerisinde hareket etmesine olarak sağlarız. Sunduğumuz hizmetlerde sınır yoktur. Konferans koruma hizmetimizde halkın yoğun olarak ziyaret ettiği, kalabalık ve umuma açık ortamlarda ortam güvenliğini sağlamak için çalışırız. Caydırıcı niteliği olan güvenlik önlemlerimizi ile güvenlik risklerini henüz oluşmadan bertaraf ederiz. Özel güvenlik şirketleri arasında en güvenilir firmalar arasında bulunan Sentinel Güvenlik ile güvenlik ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri sunarız. Güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında verdiğimiz hizmetlerle İstanbul’un daha yaşanabilir ve güvenli bir metropol olmasını sağlıyoruz. İster VIP yakın koruma hizmetleri faydalanın isterseniz de diğer hizmet kalemlerimizden destek alın; site ve konut güvenliği kaleminden özel korumaya kadar ihtiyacınız olan tüm fiziki güvenlik hizmetleri Sentinel Güvenlik’ de sizleri bekliyor!

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara