ozel-guvenlik-firmasi Özel Güvenlik Firması - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Özel Güvenlik Firması

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

Özel güvenlik firması denince akla ilk gelen adreslerden olan Adresav Güvenlik, sunduğu güvenlik hizmetleri kapsamında AVM fiziki güvenlik personeli, özel güvenlik, güvenlik ve koruma planlaması, risk analizi ve değerlendirilmesi, site ve konut güvenliği, özel güvenlik danışmanlığı gibi hizmetleri tek bir kapsam içerisinde sizlere sunuyor. güvenlik firması olarak verdiğimiz hizmetlerde risk analizinizi yapıyor ve sizin için en doğru çözümleri sunuyoruz.   

 
Özel güvenlik firması

    

Özel Güvenlik Firması
  Danışmanlık hizmetleri, VIP yakın koruma hizmetleri ve havalimanı güvenliği gibi farklı kategorilerde sunduğumuz özel güvenlik firması olarak daima içinizin rahat olmasını sağlıyoruz. Sunduğumuz güvenlik ve koruma politikası sayesinde kollukla irtibat kurma usullerinden toplu eylemler karşısında uygulanacak hareket tarzına kadar tüm riskleri analiz ediyor ve bu risklere uygun yönetim planları oluşturuyoruz. Özel güvenlik firması olarak personel ve en güvenilir güvenlik şirketleri hizmetimiz dahilinde alanında uzman, sertifikalı, tecrübeli ve yetkin personellerimize 5188 sayılı yasaya uygun olarak hizmet kapsamında sunuyoruz.


Elektronik ve Fiziksel Güvenlik İhtiyaçlarınızı Tek Noktadan Karşılıyoruz
  Güvenlik ihtiyacından gereksinim duyduğunuz alanlarda elektronik ve fiziksel ihtiyaçlarınızın çözümü bir arada bulunuyor. Sektörün öncü özel güvenlik firması olarak risk analizi doğrultusunda sizin için en uygun olan güvenlik kadrosunu oluşturuyoruz. İster tek bir güvenlik görevlisine ihtiyaç duyun, isterseniz de geniş bir ekibe ihtiyaç diyorsun, her türlü talebinize uygun bir çözüm bulabileceğiniz Adresav’da kuruluşunuz için hazırladığımız özel güvenlik analizinin ardından çalışma ortamının genel profilini oluşturuyor ve kuruluşunuza özel riskleri sınıflandırıyoruz. Sınıflandırmalar neticesinde güvenlik personelimize spesifik olarak pratik ve teorik eğitimler veriyoruz. Bu sayede personellerimiz site ve konut güvenliği gibi alanlarda hizmet vermeye başladığı sırada ihtiyacı olan tüm özel güvenlik sistemleri hakkında bilgi sahibi ve deneyim sahibi olmuş oluyor.

 
Özel güvenlik firması

Fiziki Güvenlik İhtiyacının Olduğu Her Alanda Sizinleyiz
  Müşteri memnuniyeti açısından da stratejik bir konuma sahip olan özel güvenlik personellerimiz kurumlar ve alışveriş merkezleri gibi merkezi ve umuma açık alanlarda da etkin bir şekilde görev alırlar. Özel güvenlik firması denince akla ilk gelen firmalardan olan Adresav ile alacağınız hizmetlerde görev alan personellerimiz planlı ve plansız olarak denetime tabi tutulurlar. Görevine olan bağlılığından hizmet verdiği saha hakkındaki bilgisine kadar tüm süreçlerin kontrol altında tutulduğu Adresav ile hizmette sürekli kaliteyi sağlayacaksınız. Özel güvenlik firması ihtiyacı olanları için sunduğumuz personel ile özel güvenlik hizmetleri kapsamında sabotaj, saldırı ve soygunculara karşı koruma güvenlik kontrol merkezi işletimi, kapalı devre kamera sistemi, CCTV gözetim ve kontrolü, tesis içi ve dışı devriye hizmetleri, resepsiyon yönlendirme hizmetleri, önleme araması, geçiş kontrolleri, kayıp önleme hizmeti, araç kontrolleri gibi hizmetleri site ve konut güvenliği gibi alanlar için tek bir merkezden sunuyoruz.


Fiziki Güvenlik Hizmetleri ile İçiniz Rahat Etsin
  Sunduğumuz hizmetlerle özel güvenlik firması hizmetinden alacağınız faaliyetler hem işinizi geliştirmenize hem de içinizin rahat etmesini olanak sağlar. Türkiye'nin en nitelikli özel güvenlik firması olarak nitelendirilen Adresav’da fiziki güvenlik hizmetleri de sunuyoruz. Sunduğumuz fiziki güvenlik hizmetleri kapsamında istenmeyen alanlarda sabotaj gibi olayların engellenmesi, hırsızlığın bertaraf edilmesi ve alana yabancı madde veya şahısların girişinin engellenmesini sağlıyoruz. Eğitim kurumları, fabrika, depo, tesis ve bina gibi alanlarda sunduğumuz hizmetler suç oranlarında büyük düşüşlerin oluşmasına yardımcı olur.  Özel güvenlik firması hizmetini verdiğimiz alanlarda, alanında uzman olan tecrübeli personellerimiz risk analizi oluşturup durum değerlendirmesi yapar, bu raporlar neticesinde güvenlik raporu oluşturulur. Vatandaşların daha huzurlu yaşamasına olanak sağlayan fiziki güvenlik hizmetlerimiz aynı zamanda kolluk kuvvetlerinin de yükünü hafifletir. Denetim ekipleri tarafından planlı ve plansız olarak belirli periyotlarda denetime tâbi tutulan fiziki güvenlik hizmetlerimizde bu sayede hizmetli sürekliliği sağlarız. Güvenlik güçleri ile yakın bir işbirliği halinde gerçekleştirilen fiziki güvenlik hizmetlerinde 5188 sayılı kanun kapsamına uyum sağlarız. Sunduğumuz özel güvenlik firması hizmetlerinde alışveriş merkezleri, VIP Yakın Koruma Hizmetleri, iş merkezleri, eğlence yerleri, oteller ve tatil köyleri, toplantı organizasyon ve konser alanların holding merkezleri, odalar ve borsalar hizmet binaları, site ve yaşam alanları, devlet ve vakıf hastaneleri, kamu binaları ve üretim tesisleri, özel hastane, vakıf ve devlet üniversiteleri, büyük ölçekli sanayi tesisleri, yazılım üretim alanları, hidroelektrik santralleri, devlet ve özel okullar, elektrik üretim santralleri, organize sanayi bölgeleri, fabrika ve üretim alanları gibi alanların güvenliğini en üst dereceden sağlıyoruz.

 
Özel güvenlik firması

Aklınıza Gelen Tüm Alanlarda Biz Varız
  Özel güvenlik firması kapsamında sunduğumuz hizmetler ile aynı zamanda alışveriş merkezi gibi umuma açık alanlarda da güveni üst dereceden sağlıyoruz. Umuma açık alanlarda sunduğumuz fiziki güvenlik hizmetleri ile sadece alışveriş merkezlerinde değil, yapı marketler, spor salonları, süpermarketler, sinema salonları, otoparklar ve çok daha fazla alanda benzersiz hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Risk analizini belirleyip oluşabilecek riskleri ortadan kaldıran tecrübeli ekibimiz hem sizin hem sevdiklerinizin hem de sorumluluk sahibi olduğunuz kişilerin yaşamlarını güvence altına alıyor. Deneyim sahibi olan yönetim kadromuz ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm şehirlerde son derece önemli olan alışveriş merkezleri güvenliği kapsamında ziyaretçilerin, otoparkların, depoların, mağazaların, AVM çevresinin, personellerin, katların ve genel olarak AVM güvenliğinin sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle alanda bulunan insanların daha güvenli bir ortam kapsamında faaliyetlerini sürdürmesine olanak sağlıyoruz.


Yaşam Konforunu Bizimle Arttırın
  Yaşam konforunu arttıran ve insanların güvenle zaman geçirmelerine olanak sağlayan AVM güvenliği hizmetlerimizde beklentilerinizi aşacak nitelikte özel güvenlik şirketleri hizmetleri sunuyoruz. Otomatik yoklama hizmeti sayesinde personellerin niteliklerini ve görev süreçlerini belirli periyotlarda belirliyoruz. İlgili durumlarda genel adres ve sesli alarm duyurusu sayesinde entegre özel güvenlik şirketleri hizmetleri sunuyoruz. Resepsiyon yönetimi, insan ve varlık takibi, giriş kontrolü gibi süreçleri yasalara uygun bir şekilde sürdürüyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında bulunan VIP Yakın Koruma Hizmetleri tercihinde bulunarak acil durumlarda ani karar vererek olaylara uygun bir şekilde müdahale edebilen bir korumaya sahip olabilirsiniz. Sahip oldukları eğitimler ve üstün yetenekler sayesinde tek bir kişinin dahi mükemmel bir şekilde korunmasına olanak sağlayan bir VIP koruma hizmetlerimiz dahilinde ileri sürüş tekniklerine hakim olan güvenlik görevlilerini ile içiniz rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

 
Özel güvenlik firması

İhtiyacınıza Göre Farklı Koruma Seçenekleri
  Yakın koruma, silahsız ve silahlı koruma gibi farklı kalemlerde tercih edebileceğiniz kişi koruma personelimiz sizin için daima tetiktedir. Karşılıklı görüşmeler neticesinde içinize en çok sinen kişiyi tercih edebileceğiniz kişi koruma hizmetlerimiz kapsamında gerekli tüm ekipmanlar firmamız tarafından sağlanır. Sunduğumuz yüksek seviyede özel güvenlik şirketleri hizmeti ile iş ve sosyal yaşamınızı mümkün olan en az seviyede etkileyecek ve maksimum seviyede güvenlik altına alacak faaliyetlere imza atabilirsiniz. Durumsallık yaklaşımı içerisinde en etkin bir biçimde yakın koruma hizmetleri sunan güvenlik ekiplerimiz tehlikede olmanız durumunda sizler için daima savunmada kalacaktır. Güvenlik ihtiyaçlarınıza en üst düzeyden etkili seçenekler en güvenilir güvenlik şirketleri arasındaki firmamız, beklentilerinizi aşacak seçeneklerle güvenlik gereksinimlerinizi mükemmel bir şekilde karşılamanıza olanak tanır. En güvenilir güvenlik şirketleri ile siz de fiziki güvenlik ihtiyaçlarınızı profesyonel ve kurumsal bir firmadan karşılamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek gereksinimlerinize en etkili yanıtı bulun. Hizmet detaylarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara