ozel-guvenlik-sirketleri Özel Güvenlik Şirketleri - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Özel Güvenlik Şirketleri

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

Özel güvenlik şirketleri kapsamında sunduğumuz hizmetlerle özel güvenlik sektöründe beklediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz. Sentinel, ihtiyacınız olan tüm güvenlik çözümlerine tek noktadan çözüm üretiyor. Alanında uzman yetkili personeli ile AVM ’lerden havalimanlarına, VIP yakın koruma hizmetleri otoparkların korunmasına kadar ihtiyacınız olduğu her alanda etkili çözümler sunuyor. İster bir güvenlik hizmetleri personeli, isterseniz de çoklu ihtiyaçlarınız için özel güvenlik çözümlerinin üretildiği Sentinel’ de ihtiyacınız için en uygun seçenekler sizler için sunuluyor. Özel güvenlik şirketleri kapsamında sektörünün lideri olan markamızın sunduğu silahlı silahsız, özel koruma yakın koruma gibi farklı kalemlerde tercih edebileceğiniz güvenlik hizmetleri personellerimiz ile içiniz de işiniz de rahat edecek.

 
Özel güvenlik şirketleri

    

Özel Güvenlik Şirketleri
  Sadece kendinizi değil, sevdiklerinize ve sorumluluğunuz altında bulunan diğer insanları korumak için de tercih edebileceğiniz güvenlik hizmetleri çözümlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm sunan özel seçeneklerimiz sayesinde siz de özel güvenlik firması ihtiyacınızı en üst düzeyden karşılayacaksınız.


Kendinizi ve Sevdiklerinizi Koruma Altına Alın
  Günümüzde son derece önemli olan güvenlik hizmetleri sayesinde bir kişiyi ya da herhangi bir varlığı çevresel koruma altına alırsınız. Hırsızlığın önlenmesi, sabotaj ihtimali, yabancı kişilerin alana girmesi veya kişiye yaklaşması gibi durumları bertaraf edebileceğiniz özel güvenlik şirketleri kapsamında sunduğumuz sistemler size mükemmel koruma sağlar. Siz de koruma çemberimizin içindeki yerinizi alabilirsiniz. Kurum ve kuruluş fark etmeksizin herkes için özel olarak sunduğumuz hizmetler site ve konut güvenliği gibi her ölçekten talebinize yanıt verecek niteliktedir.

 
Özel güvenlik şirketleri

    

Kanun ve Mevzuatlara Uyumlu Güvenlik Hizmeti
  5188 sayılı kanunun yükümlülüklerine dayalı olarak, özel güvenlik şirketleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerde tüm süreçleri yasal mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz güvenlik hizmeti vereceğimiz alanlarda öncelikli alan keşfi ve durum değerlendirmesi yapıyoruz. Risk analizlerinin değerlendirilmesi sonrasında ihtiyacınız olan özel güvenlik firması personeli türü ve çeşidi üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlıyoruz. Bu sayede bütçenizi yormadan ve sadece özel gereksinimlerinizi belirleyerek personel ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bütçeniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız dahilinde bir bütün olarak oluşturduğumuz fiziki güvenlik hizmetlerini yakın koruma olarak da alabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Her Alanda güvenlik Çözümlerimiz ile Yanınızdayız
İster site ve konut güvenliği için isterseniz de bir otelin lobisinde güvenlik görevlisi olarak faaliyet gösteren tüm personellerimizin sürekli olarak denetimi sayesinde iş akışının etkin ve sürekli olmasını sağlarız. Sizin adınıza tüm yönetim süreçlerini teorik ve pratik olarak takip eden özel güvenlik şirketleri arasındaki Adresav, mevzuattaki güncellemelerden, yeniliklerden ve teknolojik gelişmelerden de haberdar olmanızı sağlar. Türkiye'de ilk defa kameralı özel güvenlik firması görevlisi hizmetini sizlerin kullanımına sunan Adresav ile güvenlik ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılayabilirsiniz.

      

Çok Yönlü ve Kusursuz Güvenlik Hizmetleri
  İster tek bir kişi olun isterseniz de çoklu hizmetlerimizden faydalanın! İhtiyaçlarınıza yönelik benzersiz ve özel güvenlik şirketleri hizmetleri sunan özel güvenlik şirketleri arasındaki Adresav ile Türkiye'de ilk defa kameralı fiziki güvenlik hizmetine sahip olacaksınız. Bütçenize, ihtiyaçlarımıza ve beklentilerinize uygun olarak tercih edebileceğiniz fiziki özel güvenlik şirketleri hizmetlerinden memnun kalacak ve güvenli ortamlar oluşturacaksınız. Site ve konut güvenliği gibi alanlarda, fiziki güvenlikte etkin çözümler sunan markamız ile  güvenlik süreçleriniz çok daha kolay olacak. Markamız, gerekli durumlarda güvenlik hizmetinin verileceği yerleşim planını, krokisi, çevredeki caddelerin ve sokakların yerleşim planının alınması gibi tüm süreçleri tek merkezden yöneten, en basit koruma ihtiyacından en ayrıntılı koruma ihtiyacına kadar tüm süreçlere hâkimdir.  Silahlı ve silahsız olarak vereceğimiz özel güvenlik şirketleri hizmetleri sayesinde ihtiyaçlarınıza nokta atışı yapabilirsiniz. Güvenlik korumanız sadece sizi diğer insanlardan korumaz, aynı zamanda deprem, yangın, doğal gaz kaçağı gibi doğal afetlerden de korunmanızı sağlayarak istenmeyen durumlardan herhangi bir zarara uğramadan çıkmanıza yardımcı olur.

 
Özel güvenlik şirketleri

    

Bizimle Kolluk Güçlerinin Yükü Hafifliyor
  Özel güvenlik şirketleri hizmetleri kapsamında sunduğumuz fiziki güvenlik hizmetleri ile kolluk kuvvetlerinin yükünü hafifletiyor, aynı zamanda da sizlerin içini rahatlatıyoruz. Sadece size özel olarak sunulan ve sadece sizin istediğiniz hedef kitleyi koruyan güvenlik şirketleri İstanbul hizmetlerimiz bu özellikleri sayesinde ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılıyor. VIP yakın koruma hizmetleri, havaalanı koruma veya güvenlik danışmanı hizmetlerimizden faydalanarak siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Güvenlik danışmanı hizmetlerimizde kişi, kurum ve kuruluşlara sektör fark etmeksizin danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sunduğumuz danışmanlık hizmetleri kapsamında uygun işlemlerin başlatılması ve takip alınması, valiliklerden gerekli izinlerin alınması, güvenlik personeli eğitimi, kıyafet ve tesisat seçiminden personel teminine kadar tüm süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz. Mevzuata uygun bir şekilde hareket etmeniz için ihtiyacınız olan tüm donatılara tek merkezden erişebileceğiniz Adresav sayesinde özel güvenlik şirketleri olarak faaliyet gösterecek binaların da yaşamlarına dokunuyoruz.


Güvenlik Danışmanlığı Hizmetimizden Yararlanın
Özel Güvenlik ŞirketleriOluşturmak istediğiniz en güvenilir güvenlik şirketleri firması yapısının mevzuata uygun olmasını sağlamak yangın çıkışlarını gerçekleştirmek, acil çıkış noktalarını belirlemek gibi güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında güvenlikle ilgili tüm süreçleri kontrol altına almanızı sağlayan seçeneklerle hizmet gamımızı her geçen gün daha da arttırıyoruz. Referanslarımız bizim reklamımızdır.

Siz de adres güçlü referans sistemimizden faydalanarak güvenlik ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılayabilirsiniz. Profesyonel destek almak ve gün boyunca rahat bir şekilde yaşamınızı idame ettirmek için tercih edeceğiniz En güvenilir güvenlik şirketleri ile tüm güvenlik önlemleri ile içiniz rahat edecek. VIP yakın koruma hizmetleri dahilinde günlük iş yaşamınızı etkilemeyecek ve sizi rahatsız etmeyecek şekilde güvenlik personelimizle etkileşimde bulunursunuz.


Kuruluşunuza Özel Risklerin Özel Hesaplanması
  İhtiyacınız olabilecek donatıları sizden önce öngören ve gerekli önlemleri alan Adresav ’da alacağınız güvenlik önlemlerinde kuruluşunuza özel risklerin tamamı hesaplanır. Kuruluşunuzla ilgilenecek personelin her türlü riskle nasıl başa çıkılacağı konusunda eğitim verilir. Bu nedenle hangi sektörden olursanız olun öncelikle özel güvenlik şirketleri İstanbul hizmeti almadan bir keşif yapılır. Bu keşifte firmanızın veya korunması yapılacak alanın özellikleri belirlenir. Belirlemelerin ardından risk analizi yapılır. 


Örneğin; alanın sabotaj ihtimaline açık olması veya hırsızlık vakalarına açık olma ihtimali gibi süreçler etkin bir şekilde değerlendirilir. Yapılan değerlendirme sonrasında alanda ne kadarlık bir fiziki personel çalışacağı ve bu personellerin niteliklerinin neler olacağı, personellerin silahlı mi silahsız mı olacağı, kameralı mı kamerasız mı olacağı gibi süreçlerin belirlenmesi sağlanır. Risk analiz durum raporunun ardından yönetime olası risk planları ve çözümleri, yönetimin personel onayını gerçekleştirmesinin ardından personele koruyacağı alan ile ilgili teorik ve pratik eğitimler verilir. Örneğin; bulunduğunuz ve koruma yapılacak alan doğal afetlere açık bir alansa bu durum öngörülerek olası doğal afet durumunda güvenlik personelinin yapacağı yönlendirmeler ve alacağı önlemler hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapılır. Tüm süreçlerin otomasyona bağlandığı ve belirli bir standardizasyon üzerinde ilerlediği Adresav’da ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlere ulaşmak çok kolay.


Günlük Yaşamda Rahat Bir Nefes için Adresav
  Siz de günlük yaşamınızda rahat etmek istiyorsanız, sevdiklerinizin ya da sorumluluğunuz altında bulunan insanların güvenli bir şekilde korunmasını istiyorsanız Adresav kalitesiyle hemen tanışmalısınız. Güvenlik firması denince akla ilk gelen markalardan olan Adresav, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak benzersiz çözümleriyle hizmette sınır tanımıyor. Nitelikli uygulamaları sayesinde en güvenilir güvenlik şirketleri arasında yer alan Adresav’dan özel güvenlik ile ilgili danışmanlık hizmeti almaya hemen başlayabilirsiniz. Tüm süreçlerin hızlı, pratik ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiği Adresav, özel güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için sunduğu etkili çözümlerle zamanımızı daha verimli ve etkin kılar.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara