saglik-kurum-ve-kuruluslari-guvenligi Sağlık Kurum ve Kuruluşları Güvenliği - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Sağlık Kurum ve Kuruluşları Güvenliği

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

Ülkemizde hasta ve hasta yakınları tarafından darp edilen sağlık kuruluşu çalışanlarının sayısı, hastane ve polikliniklerde gerçekleşen hırsızlık olaylarının oranı ne yazık ki çok fazladır.Etkin bir sağlık hizmeti verilebilmesi için sağlık kurum ve kuruluşları; gerçekleşmesi muhtemel şiddet, hırsızlık ve afet olaylarına karşı mutlak surette koruma altına alınmalıdır.
 
Giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Hayati önemi, ekonomik değeri yüksek olan tıbbi malzemeleri ve teçhizatları özenle koruyor, hastalar ve personeller arasında yaşanabilecek herhangi bir şiddet olayını gerçekleşmeden önlüyoruz. Doğal afetler ve diğer acil durumlar için hazırladığımız eylem planları, güvenlik prosedür ve talimatları ile oluşabilecek can ve mal kaybını en aza indirgiyoruz.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara