site-ve-konut-guvenligi Site ve Konut Güvenliği - Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Firması » ArdesavGuvenlik.com.tr

EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

Site ve Konut Güvenliği

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

Site ve Konut Güvenliği için tercihiniz Ardesav Güvenlik olacaktır. 2015 yılından bu yana Site ve Konut Güvenliği kapsamında profeyonel hizmet sağlıyoruz. Tarihin başlangıcında bu yana yaşam alanlarının güvenliği,insanlar için büyük önem taşımaktadır. Her yaşam alanı, farklıtehdit unsurları ve dış etkenlerle karşı karşıyadır. Bu yüzden farklı tehdit unsurlarına karşı farklı güvenlik önlemleri alınmalıdır.Farklı yaşam alanları için farklı koruma planları hazırlıyoruz.


Site ve Konut Güvenliği Whatsapp

Elektronik güvenlik sistemlerimiz ve nitelikli güvenlik personelimizle tüm iç ve dış tehditlere karşı yaşam alanlarınızı titizlikle koruyoruz. Site ve konut gibi yaşam alanlarınızın güvenliği için oluşturulacak olan ekstra güvenlik hizmetlerinin yanı sıra standart olarak aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

Giriş, çıkış kontrolleri: Giriş ve çıkışlarda yer alan bariyerli giriş kapısı ve kontrol noktası ile giriş ve çıkışların denetim altına alınması; teknik servis elemanı, kargo, posta görevlilerinin kimlik kontrolü ve kaydının yapılması, şüpheli paket ve bomba araması gibi prosedürleri kapsamaktadır.


Site ve Konut Güvenliği

SİTE VE KONUT GÜVENLİĞİ
  Site ve konut gibi alanların korunması son derece önemlidir. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin yaşamlarını koruma altına almak istiyorsanız tercihiniz Adresav olmalıdır. Site ve Konut Güvenliği alanlarında beklentilerinize en etkili çözümleri sunan firmamız, fiziki güvenlik önlemleri sayesinde ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılar. Site ve konut güvenliği kapsamında sunduğumuz hizmetler sayesinde, alanlara yabancı kimselerin girmesi engellenmiş olur. Hırsızlık ve soygun gibi olumsuz durumlarla kaşrılaşmamak için son derece caydırıcı bir seçenek olan fiziki güvenlik önlemlerini site ve konut güvenliği kapsamında tercih ederek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Konutta oturan kişi sayısı fark etmeksizin tüm binalarda tercih edebileceğiniz söz konusu güvenlik hizmetleri hane sakinleri için son derece avantajlı bir durum oluşturur. Yaşlı anne-babasını, çocuğunu ve diğer sevdiklerini ardında bırakarak çalışmak durumunda olanlar, özel güvenlik firması desteğimiz ile beklentilerinin de ötesinde nitelikli bir hizmet alırlar.


Fiziki Güvenlik Caydırıcıdır

  Özel güvenlik şirketleri kapsamında hizmet veren firmamız, sağladığı site ve konut güvenliği sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Hırsızlık veya sabotaj ihtimali, binaya yabancı kişilerin girmesi gibi durumların engellenmesine olanak sağlayan güvenlik şirketleri istanbul firmamız, bu sayede çocuklarınızın binanınızın önünde rahat bir şekilde oyun oynamalarına olanak verir. Eğitimli ve nitelikli personelleri ile en güvenilir güvenlik şirketleri arasında yer alan firmamız, sağladığı özel güvenlik hizmetleri sayesinde içinizin de işinizin de rahat etmesini sağlıyor. Evinizde kıymetli evraklarınızı saklıyor ya da tüm birikiminizi yastı kaltında tutuyor olabilirsiniz. Yıllar boyunca emek vererek oluşturduğunuz bu değerlerin tek bir hırsızlık ile yok olmasını istemezsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz site ve konut güvenliği hizmetleri ile hem emeklerinizi hem de can güvenliğinizi sağlamış olursunuz. Can ve mal güvenliğinin bir arada sağlandığı, yaşam alanlarında huzura kavuşacağınız benzersiz hizmetler sunan site ve konut güvenliği firmamız, beklentileriniz için en doğru seçimdir.


Site ve Konut Güvenliği

Diğer Güvenlik Hizmetlerimiz ile Tanışın
  Güvenlik hizmetlerimizin kapsamı oldukça geniştir. VIP yakın koruma hizmetleri alarak bireysel olarak güvenlik risklerinizi de en aza indirgeyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm çözümlere tek noktadan ulaşacaksınız. Güvenlik personelimiz, risk değerlendirmesi yaparak oluşabilecek güvenlik açıklarını öngörür ve bu risklere kaşrı etkin önlemler alır. Sunduğumuz güvenlik hizmetleri kapsamında en etkili sonuçları almak ve gün boyunca huzurlu bir ortama kavuşmak için siz de özel güvenlik hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Yaşamın olduğu her alanda bulunan Adresav ile sadece Site ve Konut Güvenliği için değil, aynı zamanda konserlerden okullara, hastanelerden açık alanlara kadar aklınıza gelebilecek her alan için benzersiz özel güvenlik firması hizmetlerine sahip olacaksınız. Sunduğumuz kusursuz hizmetlerle güvenlik şirketleri istanbul arasında rüştünü ispatlayan markamız, önemli kişilerin, bürokratların, sanatçıların ve çok daha fazlasının korumalığının yapıldığı VIP yakın koruma hizmetleri kapsamından AVM korumasına kadar ihtiyaç duyulan her alanda etkili çözümler üretir. Bire bir olarak çalışabileceğiniz korumanız, sizin kimliğinizi belli etmeden ve gün içerisinde rahatsız etmeden tehlikelere karşı korunmanıza olanak verir. Son derece dikkatli olan korumalarınızı silahlı veya silahsız olarak tercih edebilirsiniz. Yakın koruma bildirimlerinin valiliğe yapılması da tarafımızca karşılanır.


Yerleşim Planı ve Risk Analizi Çalışması

  Yüksek güvenlik önlemlerinin gerektirdiği durumlarda ve özellikle kurumların talebi üzerine gerçekleştirdiğimiz yerleşim planı krokisini derinlemesine inceleriz. Güvenlik hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetlerle ghizmet vereceğimiz alanın çevresinde bulunan yerleşim planını da detaylı bir şekilde inceleriz. Bölgede oluşabilecek risk faktörlerini belirledikten sonra alanda hizmet verecek personellerimizi öznel olarak eğitime tabi tutarız. Belirli bir alana yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz özel güvenlik hizmetlerinde spesifik planlamalar yaparak güvenlik risklerini minimize ederiz. Türkiye’de ilk defa kullanılan ve güvenlik görevlisinin aynı zamanda kamera kaydı alabileceği en güvenilir güvenlik şirketleri hizmetleri veren firmamız, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak şekilde düzenlenir. Türkiye’nin en nitelikli özel güvenlik firması olarak nitelendirilen Adresav ile güvenlik risklerini minimize edecek benzersiz çözümlerle hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin en güvenilir güvenlik şirketleri arasında yer alan markamız, sher türlü kişi, kurum ve kuruluş için benzersiz çözümler üretir. Siz de hemen Adresav güvencesi ile tanışmak ve güvenli ortamlara sahip olmak için acele edin. Kusursuz bir hizmet anlayışına sahip olan güvenlik firmamız, uzun süreli ve kısa süreli tüm anlarda yanınızdadır.


Her Ölçekten Firmaya Her Zaman Güvenlik

  Her ölçekten firma için sunduğumuz özel güvenlik şirketleri kapsamındaki hizmetlerde firmamızdan bir tane de 100 tane de güvenlki görevlisi talebinde bulunabilirsiniz. Bizim için küçük ya da büyük iş ayrımı yoktur. Her müşterimizi tek müşterimiz olarak kabul eder ve faaliyetlerimizi buna göre düzenleriz. Güvenlik şirketleri istanbul kapsamında sunduğumuz hizmetlerle kısa ve uzun süreli organizasyonlar iiçn de bizi tercih edebilirsiniz. Konser, sergi, fuar, sempozyum ve çok daha fazla alanlda tercih edebileceğiniz hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak. Sektörün en önemli ve en büyük özel güvenlik şirketleri arasında bulunan Adresav ile siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. İster VIP yakın koruma hizmetleri ile bire bir koruma hizmeti alın, isterseniz de toplu organizasyonlarınızda ortamın huzurunu sağlamak için kusursuz hizmetlerimizden yararlanın. Bütçeniz, talepleriniz, güvenlik hizmeti vereceğimiz alanın güvenlik gereksinimleri gibi alanlarda kusursuz hizmetler sunan firmamız, site ve konut güvenliği başta olmak üzere birço kalanda huzurlu vakit geçirmenizi sağlar.


Site ve Konut Güvenliği

Huzurlu Bir Yaşam için Güvenlik Önlemlerini Arttırın
  Huzurlu ve risklerden arındırılmuş bir yaşam için siz de site ve konut güvenliği hizmtlerimizden faydalanabilirsiniz. İçinizin rahat etmesini sağlayacak, can ve mal güvenliğinizi koruyacak ve huzurunuzun bozulmasını engelleyecek hizmetlerimizle yanınızdayız. Sadece gündüzleri değil, gece boyunca da hizmetlerini sürdüren ekip arkadaşlarımız planlı ve plansız olarak denetime tabi tutulur. Bu sayede güvenliğinizin sürekliliğini sağlarız. Huzur ve güvenliğinizi ön plana alarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler kapsamında terör, saldırı, sabotaj gibi güvelik risklerini bertaraf ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle kolluk kuvvetlerinin yükünü de hafifletiyoruz. İhtiyaç halinde site güvenlik sertifikası almanız için de gerekli çalışmaları başlatıyor ve süreci yasal ve profesyonel bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz.
 


Teknolojik Cihazlarla Desteklenen Güvenlik Önlemleri

  Sunduğumuz hizmetlerde görev alan güvenlik görevlilerimiz teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilme yetkinliğine sahiptir. Site sakinlerinin tamamının güvenli bir ortama kavuşmasına olanak sağlayan sistemlerimiz, teknolojik cihazlarla desteklenerek bütüncül bir koruma sağlar. Güvenlik açıklarının tespiti ile başlayan hizmetlerimiz sonrasında gerekli işlemler yapılarak valilik izni ile hizmet arzına geçeriz. Günün 24 saati boyunca içiniz rahat bir şekilde yaşamınızı idame ettirmek ve sevdiklerinizi koruma altına almak istiyorsanız siz de Adresav güvencesiyle tanışın. İster tek bir personel, isterseniz de çoklu personel ihtiyacınız olsun; her türlü koşul için sunduğumuz benzersiz hizmetler ile daima yanınızdayız. Siz de güvenlik ile ilgili endişelerinizi bir kenara bırakmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Size özel tekliflerden yararlanarak kaliteli hizmete en avantajlı fiyatlarla yararlanmaya hemen başlayın. Havaalanı güvenliğinden bireysel güvenliğe kadar tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan yanıt bulun.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.

Konumu Git Whatsapp ile Yaz Ara