EMAİL BİLGİLERİ info@ardesavguvenlik.com.tr

TELEFON
444 4 696

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt - Cm 08:30 - 19:30

TEKLİF İSTEYİN
TEKLİF İSTEYİN

VIP Yakın Koruma Hizmetleri

444 4 696
info@ardesavguvenlik.com.tr

VIP Yakın Koruma Hizmetleri kapsamı çeşitlilik gösterdiğinden kişiye özel çözüm gerekmektedir. VIP Yakın Koruma Hizmetleri görev alacak elemanların nitelikleri ve kullanılacak malzeme ve ekipman karşılıklı yapılan görüşmelerle belirlenir.


Özellikle kamuya mal olmuş insanların tehlikeli durumlarlakarşılaşma olasılığı yüksektir. Her şeye rağmen bu kişiler özelkoruma tutmayı tercih etmemekteler, çünkü bu durumun özelhayatlarını olumsuz şekilde etkileyeceğini düşünmektedirler.Bu iş profesyonelce yapıldığı taktirde söz konusu kişiler hemen iyi şekilde korunmuş olurlar hem de bu durumdan rahatsızlıkduymazlar. Bu “ kibar “ bir çözümdür, çünkü söz konusu kişi “takip edilmesi gereken bir obje “ olarak değerlendirilmemektedir,kendisini hem özgür hem de güvende hissedebilmektedir


VIP Yakın Koruma Hizmetleri Whatsapp

VIP YAKIN KORUMA HİZMETLERİ

VIP yakın koruma hizmetleri kapsamında mükemmel hizmetlerin keyfine varın. Bürokratlar, sanatçılar veya bireysel olarak tercih edebileceğiniz VIP Yakın Koruma Hizmetleri ile gün içerisinde rahat edin. Vardiyalı olarak gece ve gündüz saatlerinde tercihte bulunarak huzurunuzu 24 saat boyunca sağlayabileceğiniz benzersiz seçenekler sunan Adresav Güvenlik Hizmetleri ile siz de güvenlik risklerini minimize edeceksiniz. Alanında uzman, profesyonel, ileri sürüş tekniklerine hakim olan güvenlik personeli ile gün boyunca herhangi bir rahatsızlık duymadan huzur içinde olacaksınız. VIP Yakın Koruma Hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetler dahilinde korumanız sizi rahatsız etmeden ve etraftakilere kimliğinizi açık etmeden gün boyunca yanınızda olacaktır. Çevrenizdeki tüm güvenlik risklerini analiz eden ve olası riskleri öngören korumanız gün boyunca en büyük yardımcınız olacaktır. Koruma hizmeti almak için özel güvenlik firması avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.


  Sadece Size Özel Bir Koruma
  Gün boyunca sizi koruyup kollayan bir kimsenin olduğunu bilmek ne kadar da huzur verici değil mi? İhtiyacınız olan her anda yanınızda VIP yakın koruma hizmetleri olacak. Kişiye özel olarak sunduğumuz hizmetlerle sadece kendiniz için değil, aynı zamanda sevdikleriniz için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Özel güvenlik şirketleri arasındaki sağlam konumuyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Adresav Güvenlik Hizmetleri ile siz de özel güvenlik ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılayabilirsiniz. Kadın ve erkek koruma seçenekleri ile içinizin en çok rahat edeceği şekilde tercihte bulunabileceğiniz VIP yakın koruma hizmetleri ile özel güvenlik şirketleri arasındaki farkımızı ilk bakışta hissedeceksiniz. Güven duyguysa kendi işinize rahatlıkla yoğunlaşabilmenizi sağlayan Adresav Güvenlik Hizmetleri, sunduğu özel güvenlik çözümleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Kendiniz ve sevdiklerinizi için güvenlik tehditlerinin oluştuğunu düşünüyorsanız veya sadece içinizin rahat etmesi için kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak istiyorsanız VIP yakın koruma hizmetleri tam size göre olacak.

 
VIP Yakın Koruma Hizmetleri

      

  Sertifikalı ve Valilik Onaylı Korumalar
  En güvenilir güvenlik şirketleri arasında bulunan Adresav Güvenlik Hizmetleri ile alacağınız hizmetlerde tercih edeceğiniz korumanız silahlı veya silahsız hizmet verebilir. Tamamen beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz sistem, güvenlik şirketleri İstanbul firmaları arasında en özgürce hareket edebileceğiniz seçenekler sunar. Sadece VIP yakın koruma hizmetleri değil, güvenlik gereksinimlerinin olduğu her alanda tercih edebileceğiniz firmamızdan aklınıza gelen tüm konularda fiziki güvenlik desteği alabilirsiniz. Sevdiklerinizi yaşam alanlarında da güvende tutmak için tercih edebileceğiniz site ve konut güvenliği hizmetlerinden otopark güvenliğine kadar tüm yaşam alanlarında benzersiz çözümler sunan     Adresav Özel Güvenlik ve VIP Yakın Koruma Hizmetleri, sizleri nitelikli güvenlik çözümleri ile buluşturuyor. Küçük büyük demeden her projemize tek projemizmiş gibi davranan deneyimi ekibimiz ile yasal mevzuatlara ve yükümlülüklere uygun olarak hareket ediyoruz.
 

 
VIP Yakın Koruma Hizmetleri

    

  Sizin Güvenliğiniz Bizim Önceliğimiz
  Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. VIP yakın koruma hizmetleri başta olmak üzere aklınıza gelen tüm alanlarda fiziki güvenlik hizmetleri ile huzuru da beraberinde getiren firmamız, güvenlik hizmetleri denince akla ilk gelen firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak şekillendirdiğimiz site ve konut güvenliği gibi hizmetlerde öncelikle risk değerlendirmesi yapıyoruz. Güvenlik ihtiyacı duyduğunuz alanları keşfe çıkarak olası problemleri öngörüyor ve bunun neticesinde de kaç tane güvenlik görevlisine ihtiyacınız olduğunu sizlere bildiriyoruz. Her türlü kişi, kurum ve kuruluş için verdiğimiz özel güvenlik firması hizmetlerimizle sektörünüze ve beklentilerinize özel çözümler üretiyoruz. Kusursuz özel güvenlik hizmetlerimizden faydalanmaya hemen başlamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak.


  VIP Güvenlik için Aradığınız Adres
  Güvenlik denince akla ilk gelen firmalardan olan Adresav Güvenlik Hizmetleri ile VIP yakın koruma hizmetleri alarak yaşam boyu rahat ve huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz. Güvenlik şirketleri İstanbul kapsamında sunduğumuz hizmetlerle göreve başlayan korumanız öncelikle özel eğitimlerden geçer. Özel güvenlik şirketleri arasından bizi farklı kılan değerlerle çıktığımız yolda polis vazife salahiyet kanunu, halkla ilişkiler, yakın dövüş ve kendini savunma teknikleri, psikoloji ve özel psikolojik hazırlık, silah ve atış bilgisi, önleyici hizmetler, şahıs ve tesis koruma tekniği gibi konularda eğitimler sunuyoruz. VIP yakın koruma hizmetleri veren korumanız sizinle birlikte çalışmaya başlamadan önce ruh sağlığı ve stresle mücadele, terör ve antiterör, olay yeri incelemesi, patlayıcı ve kimyevi maddeler, ilk yardım, disiplin mevzuatı, devlet güvenliği ve toplumsal olaylar, insan fizyoanatomisi gibi konularda eğitim alır. En güvenilir güvenlik şirketleri arasında yer alan firmamız ile siz de beklentilerini aşacak hizmetle tanışabilirsiniz.

     

 
VIP Yakın Koruma Hizmetleri

    

  Günlük Yaşamınız Etkilenmeden Koruma Altına Alının
  Adresav Güvenlik Hizmetleri’dan alacağınız en güvenilir güvenlik şirketleri hizmetleriyle günlük yaşamınız etkilenmeden hizmetlerle karşılaşırsınız Güvenliğiniz için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından karşılanır. En yüksek düzeyde sağladığımız güvenlik hizmetleri ile oluşabilecek tehlikeleri önceden tespit ederek önlem alan bir yardımcıya sahip olursunuz. Güvenlik risklerinin neler olduğu hakkında oluşturulan rapor neticesinde çalışmalarını sürdüren korumanız, olası tüm tehditlere karşı sizi koruma alır. Bu tehditlere yangın ve sel gibi doğal afetler de dahildir. Siz de özel güvenlik firması denince akla ilk gelen marka olan Adresav Güvenlik Hizmetleri’ın kalitesi ile tanışarak acil durumlar için doğru çözüme kavuşabilirsiniz. Risk analizi yaparak her türlü güvenlik tehdidine karşı sizleri koruma altına alan firmamız, tatbikatlara uygun olarak hareket eder. Hizmetlerini 5188 sayılı kanun kapsamında gerçekleştiren firmamız, site ve konut güvenliği konusunda gerekli olan tüm süreçleri sizin adınıza takip eder.
 


  Güvenlik Adına İhtiyacınız Olan Her Şey
  Güvenlik adına ihtiyacınız olan her şeyi sizin için sunan Adresav Güvenlik Hizmetleri ile güvenlik şirketleri İstanbul firmaları arasında en yetkin personellere ulaşacaksınız. Vardiyalı çalışma sistemi ile hizmetlerimizden 7/24 faydalanmanız mümkündür. Çalışma sertifikasına sahip olan personellerimiz ile yakın korumada ihtiyacınız olan tüm süreçleri sizler adına sunan markamız, arz ettiği VIP hizmetler ile özel hissetmenizi sağlar. Hastanelerden kamu kurumlarına, okullardan alışveriş merkezlerine kadar yaşamın olduğu her alanda tercih edebileceğiniz benzersiz hizmetlerimiz karşılaşacağınız her türlü tehdidin bertaraf edilmesi ile sonuçlanır. Ünlü kişilerden iş adamlarına, bireysel olarak talep edeceğiniz koruma hizmetlerinden sevdiklerinizin korumasına kadar aklınıza gelen tüm alanlarda bizi tercih edebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti ve güvenliği daima önceliğimizdir. Elektronik destek, planlama, bilgi toplama gibi kalemlerin tabi olduğu 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun olarak tercih edebileceğiniz korumalarınız üniformalı veya üniformasız olabilir.
 

  Tercihinize Göre Üniforma Seçenekleri
  Korumanızın sivil olarak destek vermesini istiyorsanız firmamıza bildirmeniz yeterlidir. İstediğiniz gibi giyinerek yanınızda dikkat çekmeyecek şekilde koruma sağlayan Adresav Güvenlik Hizmetleri, talep etmeniz durumunda üniformalı olarak da fiziki güvenli hizmetleri sunar. Fiziki güvenlik hizmetlerinde üniforma tercihi genellikle okullarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde ve konser gibi kısa süreli organizasyonlarda tercih edilir. Güvenlik ile ilgili beklentilerinize en üst dereceden karşılık veren Adresav Güvenlik Hizmetleri güvencesi ile tanışarak siz de beklentilerinizi aşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerle güvenlik gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan markamız, hem sizi hem sevdiklerinizi hem de sorumluluğunuz altında bulunan kişiler için benzersiz seçenekler sunar. Tek bir telefonla ulaşabileceğiniz firmamızdan günün her saati güvenlik desteği alabilir; kısa süreli veya uzun süreli organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Havaalanı güvenliğinden bireysel korumaya kadar ihtiyacınız olan her şey Adresav Güvenlik Hizmetleri ’da!

Sizlere daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek icin sitemizde çerez konumlandirmaktayiz, kullanmaya devam ettiginizde çerezler ile toplanan kisisel verileriniz Veri Politikamiz / Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatina uygun olarak kullanilacaktir.

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin Özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin etmektir.

ARDESAV İnovasyonu itici güç olarak kullanarak, Özel Güvenlik görevlisinin sorumlu olduğu proje de nokta hizmetinin en iyi şekilde denetim, kayıt ve takip görevlerini devamlı olarak en iyi şekilde yapabilmesi amaçlandırmış, kalite programı dahilinde, Eğitim, Denetim faaliyetlerini Ödüllendirme sistemi ile pekiştirmiştir.

 

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olmaktır.